14 ŞUBATTA SEVGİLİSİ OLMAYANLARA TAVSİYELER

Sevgililer Günü Yalnızlık

14 Şubata sayılı günler kaldı sevgilisi olanlar ne hediye alacağım diye uğraşırken sevgilisi olmayanlar o gün geldiğinde ne yapacağım diye kara kara düşünmeye başladı.

Bizde bu problem için birtakım tavsiyelerde bulunmaya karar verdik. Gelin beraber neler yapılabileceğine daha yakından bakalım:

1) 13 şubat akşamı gün sonunda sizi çok yoracak bir iş yapın. Eğer hiçbir şey bulamazsanız sokaklarda avare avare
geç saatler kadar dolaşın iyice yorulun. Sonra da eve dönüp eğer çalışıyorsanız iş yerinizi arayın ve çok hasta olduğunuz yarın işe gelemeyeceğinizi belirtin ardından yatın mümkünse gün boyu yatarak 14 şubatı hiç uyanmadan geçirerek 15 şubata ulaşın.

2) Sizin gibi sevgilisi olamadığından emin olduğunuz(mutlaka emin olun yoksa red cevabı alarak daha da çok üzülebilirsiniz) hemcinsleriniz ile aktivite organize ederek günün acısını hissetmeden hızlıca geçirin.

3) Akraba ziyareti her derde devadır. Yaşlı akrabalarınızı ziyaret ederek onlarla eskilerden konuşun.4) Yalnızlık sultanlıktır diyerek kendinizi dinç tutacak bir felsefe edinin ve gün boyu yalnızken ne kadarda çok mutlu olduğunuzu düşünerek kendinizi inandırın.

5) Bu devirde kimsenin kahrı çekilmez diyerek kendinizi mutlu edin.

Bunlar sizi yeterince tatmin etmediyse bide bu videoyu izleyin:

Share