YABANCI DİZİLER: PRISON BREAK 6. SEZON

Prison Break 6. Sezon

Yerli dizilerden sıkılanların en büyük merakı yabancı dizlerdir Bunların en popüler olanlarından birisi ise PRISON BREAK!

Bu yazımızda dizinin konusunu ve merakla beklenen yeni sezonun ne zaman başlayacağının yanıtını vereceğiz

Prison Break 6. Sezon2005 yılında seyirci ile buluşan prison break dizisi, izleyiciler tarafından büyük ilgi ile karşılanmıştır. Bu güzel dizinin konusu ise şöyle;
Michael’in abisi Lincoln idama mahkum edilmiş bir tutukludur. Michael ise, abisini mahkum edildiği bu yerden kurtarmaya çalışır ve abisinin bir suçu olmadığına inanır. Abisinin mahkum edildiği bu hapishanenin krokisini, vücuduna dövme olarak yaptırır.

Prison Break 6. SezonArdından küçükte olsa bir suç işleyerek, Lincoln’ün girdiği hapishaneye girer. Ardından hapishaneden kaçış planları başlar.

Dizi yeniden çekilmeye başlandıSeyirciye birçok duyguyu bir arada yaşatan bu dizi 4 sezon çekilip 7 yıl ara verdikten sonra 2017 de tekrar çekilmeye başladı 5. sezonu 9 bölüm olarak çekilip tamamlandı.

Prison Break 6. Sezon Ne Zaman Başlayacak
Aksiyonun yine eksik olmadığı dizide yeni sezon merakla bekleniyor. Yeni sezonun 2018 yılı Ocak ayında yayımlanması öngörülüyor.

Bu yazıyı beğendiyseniz aşağıdakileri de mutlaka okuyun:


KİTAP TAVSİYELERİ:AZLA MUTLU OLMAK

KADINLAR NE İSTER ERKEKLER NE YAPAR

SEVGİLİ SEÇİMİ YAPMAK

SEVGİLİYLE İSTANBULDA BİR GÜN GEÇİRMEK

SEVGİLİYE HEDİYE ALMAK İÇİN TAVSİYELERShare