NASIL DAHA EKONOMİK ALIŞVERİŞ YAPABİLİRİM

İndirimli alışveriş için öneriler

Bu konu bayanlarımızı ilgilendirdiği kadar, beyleri de ilgilendiriyor. Neden mi ? Kim eşinin, kızının , kız arkadaşının daha uygun fiyatlarla alışveriş yapmasını istemez ki ?Tabi ki herkes en uygun fiyatlarla marka olan, kaliteli duruşa sahip kıyafet, ayakkabı, çanta, kozmetik ürünü almayı ister. Ama istediğimiz bir gömlek, pantolon veya kazak bize çok pahalıya mâl olabiliyor. Bunun sebebi marka giyinmek veya en kalitelisini giyinmek istememizden kaynaklanmıyor. Bunun sebebi indirimleri, sezon sonunu takip etmeye üşenmekten kaynaklanıyor.

Nasıl ekonomik alışveriş yapabilirim
Nasıl ekonomik alışveriş yapabilirim


Sezon Sonları Mu Beklenmeli ?

Çok harika bir kabanı sezon içinde oldukça fahiş bir fiyata alırken, sezon sonu aynı kabanı oldukça cüzi bir rakama almanız mümkün oluyor. Ben bu indirimleri nasıl takip edeceğim zamanım olmuyor diyebilirsiniz, haklısınız.İndirimleri Nasıl Takip Edebilirim
İnstagramda oldukça vakit harcadığımız aşikar olduğu için bayanlara çok güzel bir kolaylık sunuyoruz. Şimdi size instagramdan indirimleri ve önerileri takip edebileceğiniz birkaç sayfa yazacağım.
-Shoppingbystilmist
-shopthetrendy
-shopbypossion

Şuan size önerdiğim bu instagram sayfalarında, kişiler gittikleri alışveriş merkezlerinde ki mağazalara girerek denedikleri ürünleri sizinle paylaşıyorlar. Burada indirimleri, fiyatları, adresi bulmanız mümkün. Çoğu zaman memnun kalınmayan veya aşırı derecede memnun kalınan ürünleri de görebilirsiniz.

Önerdiğim sayfalar dışında instagramda birçok ünlünün, bloggerın, youtuberın kişisel sayfalarında paylaştığı indirimleride takip edebilirsiniz. Böylelikle ünlü markalarda oldukça fazla olan indirimleride kolayca takip edebileceksiniz.Birisi Bana İndirimleri Haber Verebilir Mi?

Tabi ki daha indirimleri takip etmeniz için birçok önerim olacak. Bunları şöyle sıralayalım ;

1* Markaların uygulamalarını telefonunuza indirerek güncel indirim kısımlarını takip etmek.

2* Büyük alışveriş merkezlerinde gezerek, sevdiğiniz markaların outletlerine göz atmak.

3* Günlerini beklediğimiz ve aradığımızı fazlasıyla bulduğumuz yerlerden biriside, kuşkusuz sosyete pazarlarıdır.


Öyleyse size gezerken keyif alacağınız birkaç kıyafet pazarı önermekte fayda olacaktır.

-Rami sosyete pazarı
-Kadıköy salı pazarı( uzunçayır durağının oradan gidebilirsiniz.)
-Bakırköy Pazarı
-Yeşilköy Pazarı
-Fatih Pazarı
-Etiler Ulus Sosyete Pazarı
-Beşiktaş Cumartesi Pazarı ve bunun gibi daha birçok sosyete pazarı bulmamız mümkün bu pazarlarda aradığımız her markayı her ürünü daha uygun fiyata bulmamız mümkün oluyor kızlar !

Uygun Fiyatlı Butik Arıyorum

Bunlar dışında ben marka olmasa da daha uygun fiyatlı butikler arıyorum diyorsanız size şaşmadan önerebileceğim iki mekan var.
-Taksim terkos pasajı
-Kadıköy çilek sokak
-Beşiktaşta çarşının içerisinde ki butikler
Bu üç mekanda aradığınız tarzda hatta sizin tarzınızı yansıtan kıyafet, çanta, ayakkabı bulmanız oldukça kolay olacaktır. Ve unutmayın ki uygun fiyatlı !Önemli olan marka giyinmek değil, giyindiğin kıyafeti doğru kombinlemek ve göz zevkine uygun olmasını sağlamaktır. Her bayan bir alışveriş çılgını ve tutkunudur. İndirimli ürünleri bularak birazda olsa bütçeyi koruyabiliriz. Keyifli ve uygun fiyatlı alışverişler 🙂

Bu yazıyı beğendiyseniz aşağıdakileri de mutlaka okuyun:

SOSYAL MEDYADA GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

TREND OLAN TAKILAR NELER NEREDE BULABİLİRİM

YÜZDEKİ SİYAH NOKTALARDAN KURTULMAK ARTIK ÇOK KOLAY

Share